HAREKETLİ TARFİK LAMBASI DÜZENEĞİ NASIL YAPILIR?

Kategoriler: Proje Çalışmaları

Bu gün size trafik ve taşıtlar konusu ile alakalı çok büyük bir proje çalışmasından bahsedeceğim. Yukarıda görmüş olduğunuz trafik ışıkları bu projenin sadece küçük bir kısmı. Bütün resimleri alıp buraya kopyalamak doğru olmayacağı için, alıntı yapma ahlakına uygun olarak sadece bu resimleri paylaşarak sizi kaynak siteye yönlendireceğim.

O kadar resim arasından trafik ışıklarını seçmemdeki sebep, içindeki düzenek. Yukarıdaki kolu elinizle çevirdiğiniz zaman sırasıyla kırmızı sarı ve yeşil renkleri çıkıyor. :) Ne güzel düşünülmüş öyle değil mi? Peki bunu yapmak çok mu zor? Buyrun ikat bag‘i ziyaret ederek kendiniz karar verin.

Bu ziyaretiniz esnasın da kalın kartonlardan yapılmış birbirinden şahane çalışmalar göreceksiniz. Bizim trafik ışıklarının yapılışı sayfanın sonlarında.

Bu arada sizi bir yenilikten haberdar etmek istiyorum. Makedo firması bu tür kartonlu etkinliklerde kullanılmak üzere bazı aparatlar satışa sundu. Bu aparatlar sayesinde istediğiniz kartonları birbirlerine tutturabildiğiniz gibi, hareketli hale de getirebiliyorsunuz. Bu ürünün reklamı için para aldığımı düşünmeyin. Gerçekten hoşuma gittiği için paylaşıyorum. :) Bahsettiğim ürünün videosunu aşağıya bıraktım. Sonuna kadar izlerseniz yazım da açıklığa kavuşmuş olur. Zira paylaştığım proje çalışması da bu aparatların yardımı ile yapılmış. Merak edenlere duyrulur. :)

Cici kalın… ;)

Bunlar da ilginizi çekebilir :)

0 comments

Bu yayinla ilgili henuz yorum yapilmadi...

Ilk yorumu sen yaz.

Yorum birak