HAVA ŞAPKASI, PARTİ ŞAPKASI, KARA KEDİLİ VE PON PON ŞAPKA

Kategoriler: Şapkalar ve Taçlar
Efendim bu görmüş olduğunuz şapkanın adı hava şapkası. Evet, yanlış duymadınız. :) DikkaT ederseniz bir kağıt tabak kullanılarak hazırlanan bu şapkada, güneş, bulutlar, yağmur ve gökkuşağı bile var. Güneşimiz ve gökkuşağımız  fon kartonlarından, bulutlarımız pamuktan, yağmur ve süsler renkli rafyalardan yapılmış. Çok hoş. :)

İkinci şapkamız biraz daha lay lay lom bir şapka. :) Özellikle özel gün kutlamaları için tercih edilebilecek, sevimli ve basit bir etkinlik. Yapılışı burada ufak bir iki resimle anlatılıyor. Etkinliğimizin kaynağına gelince bir Martha Stewart klasiği.

İyi hoşta bana daha çocuksu bir şapka örneği lazım diyorsanız ve kara kedinin uğursuzluk getirdiğine inanmıyorsanız bu kedili şapka tam aradığınız şey. :) İşte yapılışı burada. :)
Ve biraz daha yaşı küçük olan afacanlar yada yaşı büyük ama ruhu çocuk olan yetişkinler için pon ponlu bir şapka modelimiz var. :) Buraya tıklayıp video olarak yapılışını seyredebilirsiniz. Ama siz büyük bir kartondan hazırlayın. Videodaki minyatür. :)
Cici kalın… :)

Bunlar da ilginizi çekebilir :)

0 comments

Bu yayinla ilgili henuz yorum yapilmadi...

Ilk yorumu sen yaz.

Yorum birak