Kağıttan Sakal Nasıl Yapılır?

Dostlarım fon kartonundan yapılan bu sakalın beyazını Türkçe Dil Etkinliklerinde çocuklara masal anlatan ton ton bir dede kostümü için (Nasrettin Hoca güzel olabilir) kullanabiliriz ne dersiniz? :) Ya da çocuklara yaptırıp o cici parmaklarını çalıştırabilir ve küçük kas becerilerinin gelişmesine yardımcı olabiliriz. Yada evde çocuklar anneleri ile birlikte bu sakakalı yapıp, akşam babalarına güzel bir süpriz hazırlayabilirler. :) Etkinliğin ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: No Time for Flash Card

Cici kalın… :)

Bunlar da ilginizi çekebilir :)

6 comments

1 Nur { 03.19.09 at 1:14 pm }

çok güzelmiş bu bir ara yapmak lazım :)

2 Nezihe Ak İnci { 03.19.09 at 1:36 pm }

Beğendiğinize sevindim :)

3 Doğa { 03.19.09 at 1:42 pm }

Çok hoş çok keyifli bir çalışmaymış bu :) Doğa bunun pembe olmasını istiyormuş :) Tesekkur ederız Nezıhe teyzemın.. basarılarınızın devamını ızlıyoruz..:)

4 Nezihe Ak İnci { 03.19.09 at 1:58 pm }

Pembe sakal neden olmasın :) Allah hepimizi muvaffak etsın. Teşekkür ederim. :)

5 ECE { 04.28.13 at 12:46 pm }

Nezihe teyzeciğim bende blogunu takip etmekteyim okulumdaki tiyatro gösterim için bir sakala ihtiyacım vardı yapımı kolay yapıp hemen tiyatroya gideceğim öğretmenimin ve arkadaşlerımın da beğeneceğine eminim her şey için teşekkürler oyun hamuruda ödevimde yardımcı oldu sağolun… Öpüyorum kocaman…

6 inciminci { 04.30.13 at 2:54 am }

Ne cici takipçilerim varmış benim böyle! :) Ziyaretin için teşekkür ederim Ece… Sana yardımcı olabildiğim için mutluyum. :)

Yorum birak